Hangin’ out.





Var ute och drack öl med min klass i torsdags, det var himla skoj. Innan vi gick och mötte klassen på Kingshead var vi några stycken hemma hos en mycket trevlig tjej som heter Carro, som ni kan se på bilden här ovanför med mig.
Dagen efter mådde jag värre än jag förtjänade, jag förstår mig inte på det alls faktiskt. Jag låg och hulkade över toaletten halva dagen och sov den andra halvan. Klent.
Och något som nästan är ännu värre är att jag inte orkar äta grönsaker och dipp nu, jag har alltid plats för grönsaker och dipp. Vad är det för fel på mig? Snälla bullen, hjälp mig.






MADDIS!
kom hit, genast genast genast, med grönsakerna och dipen! ge till nån som kanske inte förtjänar det, men älskar det!
i knöw, hade ju invigning i fredags på salongen och drack rötjut och spydde ja me när ja kom hem:/ sov hela dan igår, inte likt mig.. skumt som fan tror vi måste ha sol o sommar nu..detta suger skiten ur en>_<
puss
Jag skall försöka äta upp det idag Lovisa :D
Jaaaa, där sa du allt något Sandra! Det måste vara sommarbrist! Jag trodde det var att jag druckit för få öl som gjorde att jag spydde men det var alltså för lite sol och värme.